Krom Tabela

Krom Tabela

7 photos


Proje Açıklaması

Her türlü hava şartlarına dayanıklı olması nedeni ile uzun süreli kullanımı mümkün kılan krom tabela en çok tercih edilen tabela çeşitleri arasında yer alıyor. Paslanmaz bir madde olan krom bu özelliği nedeni ile dış ortamlarda kullanımı en uygun ve yaygın olan materyallerin başında geliyor.

Uzun ömürlü kullanıma uygun olarak üretilen krom tabelalar aynı zamanda dikkat çekici görsellikleri nedeni ile de büyük ilgi görüyor.  Sert ve ayna gibi parlak bir yüzeye sahip olması nedeni ile dekoratif açıdan da göz dolduran krom tabelalar gümüş ve altın renginde olabiliyor. Gold krom ve gümüş krom olarak ayrılan krom tabelalar isteğe ve kullanım alanına bağlı olarak hem ışıklı hem de ışıksız olarak imal edilebiliyor. Alışveriş merkezleri gibi kapalı alanlarda da sıkça kullanılan krom tabelalar göze hitap eden görüntüleri ile şirketlerin reklam ve tanıtım faaliyetlerinin daha etkili bir şekilde gerçekleştirilmesine de katkıda bulunuyor.

Piyasada krom kaplama olup kromdan çok daha ucuza satılan maddeler ve bunlar ile üretilen tabelalar da bulunuyor. Ancak bu maddeler krom gibi paslanmaz özelliğe sahip olmadığından krom tabeladan istenilen verimi sağlamaları mümkün olmuyor. O nedenle krom tabela üretiminde kullanılan kromun paslanmaz olup olmadığı gibi noktalara çok dikkat edilmesi gerekiyor.

Işıklı krom tabelalarda ışık, tercihe göre tabelanın önüne ya da arkasına yerleştirilebiliyor. İstenilirse paslanmaz krom malzemenin montajı yapılırken bu malzemenin arkasına alternatif olarak akrilik malzeme yerleştirilerek ışığın homojen şekilde dağılması sağlanabiliyor. Ayrıca krom güneşli havalarda çabuk ısınan bir materyal olduğu için ışıklı krom tabelalarda kullanılan LED’lerin üst düzey kalitede olması gerekiyor. Aksi takdirde LED’lerden verimli ışık alınması söz konusu olamıyor.

Değişik renk seçeneklerinin uygulanabildiği krom tabelalar mevsimsel şartlardan etkilenmemesinin yanı sıra imalatının ve montajının kolaylığı ile de avantaj sağlıyor. Krom tabela ürünlerinin talep edilen ebatta hazırlanabiliyor olması da iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına istedikleri şekilde karşılanabilmesini sağlıyor.

İzmir Neon Tabela iş ortaklarına farklarını ve kalitelerini ortaya koymalarını sağlayacak hem çarpıcı hem uygun fiyatlı krom tabela hizmetleri ile rakipleri arasında bir adım öne çıkma olanağı sağlıyor. Günümüzün en modern ve dikkat çekici tabela modellerinden biri olan krom tabela hem uzun ömürlü hem de göz zevkine hitap eden bir şıklığa sahip olması nedeni ile iş ortaklarımızın beklentilerini de üst seviyede karşılıyor. Tüm sektörlere özel tasarımlar ile üretim desteği sağlayan İzmir Neon Tabela deneyimli ekibi aracılığı ile şık tasarımlara imza atıyor. Kaliteye olan düşkünlüğünden hiç vazgeçmeyen İzmir Neon Tabela iş ortaklarını da kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet ile buluşturma ilkesine bağlı kalıyor.