Kule Vinç Reklamı

Kule Vinç Reklamı

13 photos


Proje Açıklaması

İnşaat sektörünün hızla gelişmesi ve yüksek katlı binaların inşaatının artması sonucu kule vinçlerin kullanımında bir artış olduğu görülüyor. İnşaat alanlarında şantiye süreci boyunca kalan kule vinçlerin üzerine reklam amaçlı olarak hazırlanan büyük ölçekli tabelalar yerleştirilebiliyor.

Kule vinçlerin yüksekte bulunması sonucu uzak mesafelerden görülebilmesi ve gece karanlığında dahi önlerinin kapanmıyor olması nedeni ile inşaat firmaları uygulanmakta olan projenin logosunu ya da kendi şirketlerinin logolarını kule vinç üzerinde sergilemeyi tercih edebiliyor.

Kule vinçlerin üzerine asılacak olan reklam tabelalarının kullanılacak olan vincin modeline uygun olarak üretici firma tarafından belirlenmiş ölçülerde hazırlanması büyük önem taşıyor. Bu nedenle kule vinç tabelasının hazırlanması ve montajı süreçlerinde alanında uzman firmaların tercih edilmesi gerekiyor.

Kule vinç tabelaları uzun süre yüksekte kalması nedeni ile rüzgar, sıcak ve soğuk gibi farklı hava şartlarına maruz kalıyor. Dayanıklı ve yüksek kaliteli malzeme kullanılması tabelanın uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Kalitesiz malzeme kullanılması kule vinç üzerindeki tabelanın zarar görmesine; işçiliğin kalitesiz olması ise montaj sonrası tabela ile ilgili sorunlar yaşanmasına neden olabiliyor.

Tabelanın montajı aşamasında montaj işleminin yapılacağı yerin sağlamlığı ile tabelada kullanılan harflerin dayanıklılığı büyük önem taşıyor. Kule vinç tabelası yaptırılırken hem vincin ne kadar yüksekte olacağının hem de bu yükseklikte en iyi verimin alınabileceği görüş açısı mesafesinin doğru olarak hesaplanması gerekiyor. Kule vincin uzaklardan daha görülebilir olmasını sağlamak için ise genellikle ışıklı reklam panoları tercih ediliyor. Ayrıca bu şekilde kule vinçlerin görünümü güçlendirilerek geceleri hava araçları için de kolaylık sağlanarak bir tehlike oluşmasına engel olunabiliyor. Kule vinç tabelalarının vinç henüz yerde iken takılması tercih edilmekle birlikte tabelanın yüksekte takılmasının gerekli olduğu durumlarda gerekli emniyet önlemlerinin alınması ve bir kaza ihtimalinin önüne geçilmesi markanın yaptırımlarla karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırıyor.

Kule Vinç tabelalarının kullanılmasının firma için sağlayacağı imajın yanı sıra dikkat çekiciliği açısından da büyük bir reklam potansiyeli barındırdığının bilincinde olan İzmir Neon Tabela iş ortaklarına kule vinç reklamı alanında hizmet veriyor. İzmir Neon Tabela ışıklı tabela, ışıksız tabela, pleksi tabela, alüminyum tabela, polikarbon tabela ve vinil tabela gibi farklı alternatifler sunarak iş ortaklarına etkili bir reklam yapılması olanağı sağlıyor. Kule vinç tabelalarının en uzak mesafelerden de okunabilmesi için gece karanlığında dahi fark edilecek kontrast renk seçimlerini öneren İzmir Neon Tabela, İş ortaklarının logolarını gökyüzüne taşırken sektördeki deneyimlerinden yararlanıyor. İzmir Neon Tabela malzeme ve işçilik kalitesine en üst düzeyde önem vererek tasarım, imalat ve montaj alanındaki çözümlerini iş ortakları ile paylaşmaya, hem kaliteli hem ekonomik fiyatlı kule vinç tabelası imalat ve montaj hizmetleri vermeye devam ediyor.