Hizmet_6.jpg

Çatı Reklamı

Uzaktan görünebilmesi ve dikkat çekici olması nedeni ile sıklıkla tercih edilen çatı reklamları en etkili tabela reklamlarından biri olarak kabul ediliyor. Yalnızca vermek istenilen mesajı en etkili şekilde iletmeyi sağlayan bir dış mekan reklam fırsatı olan çatı reklamı, bulunulan bölgedeki her insana ulaşabilmeyi ve kalabalık bir kitleye erişimi de mümkün kılıyor.

Mekanın tanıtımı ve reklamı için sıklıkla tercih edilen çatı reklamı demir profiller ile bir ızgara oluşturulup üzerine kutu harfleri kurma tekniği ile yapılabildiği gibi demir karkastan dayanıklı ve sağlam bir ayak sistemi hazırlanıp üzerine ışıklı tabela monte edilmesi şeklinde de yapılabiliyor.

İzmir Neon Tabela en güçlü tanıtım yollarından biri olarak kabul edilen çatı reklamı alanında da iş ortaklarına kaliteli, farklı ve etkili çözümler sunuyor. İzmir Neon Tabela çatı reklam tabelası tasarımlarında ürünün estetiğinin yanı sıra dayanıklılığını da ön planda tutarak iş ortaklarına optimum fayda sağlayabilecekleri ürünleri sunmayı hedefliyor. İsteğe göre farklı şekillerde ve boyutlarda üretimi yapılabilen çatı tabela ve reklamlarında kutu harf, vinil germe, ışıksız tabela ve ışıklı tabela alternatifleri ile iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda en uygun tasarımları ve montaj işlemlerini gerçekleştiren İzmir Neon Tabela ekonomik fiyatları ile de avantaj sağlıyor. İş ortaklarına tasarım, imalat ve montaj hizmetleri sağlayan İzmir Neon Tabela sağlamlık kontrolleri ve gerekli izinlerin alınması konusunda da destek sağlıyor.

İzmir Neon
İzmir Neon
İzmir Neon
İzmir Neon